Beschikbare kleuren:3192 | Xoopar Octopus Gamma 2 Powerbank met Bio Oplaadkabel 3000mAh
Vanaf
€ 15,00
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 2PX16290 |
|---|---|
| Merk | SCX.design |
| Gewicht | 50 g |
| Materiaal | Gerecycled PET-kunststof, Gerecycled ABS-kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Kleur | zwart |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 25 cm |
Beschikbare kleuren: