Beschikbare kleuren:3-in-1 kabel met oprolmechanisme
Vanaf
€ 2,93
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 2PX05571 |
|---|---|
| Merk | SCX.design |
| Gewicht | 45 g |
| Materiaal | Gerecycled PET-kunststof, Gerecycled ABS-kunststof, Bamboe |
| Kleur | Hout |
| Kleur | bruin |
| Breedte | 1.1 cm |
| Lengte | 100 cm |