Beschikbare kleuren:3192 | Xoopar Octopus Gamma 2 Powerbank met Bio Oplaadkabel 3000mAh
Vanaf
€ 15,00
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 2PX06421 |
|---|---|
| Merk | SCX.design |
| Gewicht | 35 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS-kunststof, Gerecycled PET-kunststof |
| Kleur | Rood/Zwart |
| Kleur | meerkleurig |
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 100 cm |
Beschikbare kleuren: