Beschikbare kleuren:3-in-1 kabel met oprolmechanisme
Vanaf
€ 2,93
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 2PX04471 |
|---|---|
| Merk | SCX.design |
| Gewicht | 24 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS-kunststof, Bamboe, Gerecycled PET-kunststof |
| Kleur | Hout/Zwart |
| Kleur | meerkleurig |
| Breedte | 2.8 cm |
| Lengte | 17 cm |