Beschikbare kleuren:3-in-1 kabel met oprolmechanisme
Vanaf
€ 2,93
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 2PX00221 |
|---|---|
| Merk | SCX.design |
| Gewicht | 25 g |
| Materiaal | Gerecycled ABS-kunststof, Gerecycled PET-kunststof, Metaal |
| Kleur | Rood/Zwart |
| Kleur | meerkleurig |
| Breedte | 3.5 cm |
| Lengte | 14 cm |