Beschikbare kleuren:3192 | Xoopar Octopus Gamma 2 Powerbank met Bio Oplaadkabel 3000mAh
Vanaf
€ 15,00
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT91194_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 16 g |
| Materiaal | Bamboo, R-PET |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 3.1 cm |
| Lengte | 4.5 cm |
Beschikbare kleuren: