Beschikbare kleuren:3192 | Xoopar Octopus Gamma 2 Powerbank met Bio Oplaadkabel 3000mAh
Vanaf
€ 15,00
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT41014_N0002 |
|---|---|
| Merk | Xoopar |
| Gewicht | 70 g |
| Materiaal | Recycled leather |
| Kleur | Zwart |
| Kleur | zwart |
| Breedte | 5.5 cm |
| Lengte | 15 cm |
Beschikbare kleuren: