Beschikbare kleuren:3192 | Xoopar Octopus Gamma 2 Powerbank met Bio Oplaadkabel 3000mAh
Vanaf
€ 15,00
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT41004_N0001 |
|---|---|
| Merk | Xoopar |
| Gewicht | 19 g |
| Materiaal | Recycled plastic |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 7.5 cm |
| Lengte | 20 cm |
Beschikbare kleuren: