Beschikbare kleuren:RCS rplastic JAM hoofdtelefoon
Vanaf
€ 13,30
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT49744_N0011 |
|---|---|
| Merk | Fresh 'n Rebel |
| Gewicht | 354 g |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Blauw |
| Kleur | blauw |
| Breedte | 9.2 cm |
| Lengte | 14.2 cm |
Beschikbare kleuren: