Beschikbare kleuren:Bamboe hub met type C
Vanaf
€ 4,41
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT95657_N0094 |
|---|---|
| Merk | empty |
| Gewicht | 23 g |
| Materiaal | Bio-paper |
| Kleur | Natuur |
| Kleur | overig |
| Breedte | 3.7 cm |
| Lengte | 7.9 cm |