Beschikbare kleuren:RCS gerecycled plastic Liberty Pro draadloze oordoppen
Vanaf
€ 9,07
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT92742_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 16 g |
| Materiaal | PP, Silicone |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 6.5 cm |