Beschikbare kleuren:RCS gerecycled plastic Liberty Pro draadloze oordoppen
Vanaf
€ 9,07
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT49746_N0010 |
|---|---|
| Merk | Fresh 'n Rebel |
| Gewicht | 54 g |
| Materiaal | R-ABS |
| Kleur | Donkerblauw |
| Kleur | blauw |
| Breedte | 6.6 cm |
| Lengte | 5.1 cm |