Beschikbare kleuren:RCS gerecycled plastic Liberty Pro draadloze oordoppen
Vanaf
€ 9,07
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT49747_N0010 |
|---|---|
| Merk | Fresh 'n Rebel |
| Gewicht | 48 g |
| Materiaal | R-ABS |
| Kleur | Donkerblauw |
| Kleur | blauw |
| Breedte | 5.2 cm |
| Lengte | 4.9 cm |