- Home
- >
- Relatiegeschenken
- >
- Anti-stress
- >
- Anti-stress wolken
- >
- Anti-stress Wolk
-
1Kleur
-
Lichtblauw
-
Wit
-
-
2aantal
-
3 Aantal kleuren opdrukZijde 1 (70mm x 30mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Zijde 1 (45mm x 30mm)- Onbedrukt
- Graveren
Uw selectie
Offerte
Bestel
Prijsinformatie
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Productinformatie
Anti-stress product in de vorm van een wolk, gemaakt van flexibel PU foam. Ideaal om stress te verminderen, focus te verbeteren en handen bezig te houden.Kenmerken
| SKU | LT90575_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 15 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 7.7 cm |
ALTERNATIEVE ARTIKELEN
-
Geen resultaten gevonden.




