- Home
- >
- Relatiegeschenken
- >
- Anti-stress
- >
- Anti-stress kubussen
- >
- Anti-stress vierkant
-
1Kleur
-
Donkerblauw
-
Lichtblauw
-
Lichtgroen
-
Oranje
-
Rood
-
Roze
-
Wit
-
Zwart
-
-
2aantal
-
3 Aantal kleuren opdrukVoorzijde (40mm x 40mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Achterzijde (40mm x 40mm)- Onbedrukt
- Full colour
Voorzijde (35mm x 35mm)- Onbedrukt
- Graveren
Achterzijde (35mm x 35mm)- Onbedrukt
- Graveren
Uw selectie
Offerte
Bestel
Prijsinformatie
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Productinformatie
Anti-stress product in de vorm van een vierkant, gemaakt van flexibel PU foam. Ideaal om stress te verminderen, focus te verbeteren en handen bezig te houden op kantoor, thuis of onderweg. Lichtgewicht en comfortabel in gebruik.Kenmerken
| SKU | LT90576_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 15 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 4.5 cm |
ALTERNATIEVE ARTIKELEN
-
Geen resultaten gevonden.










