Beschikbare kleuren:Anti-stress Hart met sleutelhanger
Vanaf
€ 0,62
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT90570_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 6.7 cm |
| Lengte | 7 cm |