- Home
- >
- Relatiegeschenken
- >
- Anti-stress
- >
- Anti-stress dobbelstenen
- >
- Anti-stress dobbelsteen
-
1aantal
-
2 Aantal kleuren opdrukZijde 1 (35mm x 35mm)
- Onbedrukt
- Full colour
Zijde 1 (33mm x 33mm)- Onbedrukt
- Graveren
Uw selectie
Offerte
Bestel
Prijsinformatie
Draai uw mobiel voor de Prijs informatie
Productinformatie
Compacte anti-stressbal in de vorm van een dobbelsteen, gemaakt van zacht PU-foam. Ideaal om spanning te verminderen, focus te verbeteren en handen bezig te houden op kantoor, thuis of onderweg. De zijde met 6 stippen is vrij voor jouw logo of branding.Kenmerken
| SKU | LT90582_N0001 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 15 g |
| Materiaal | PU |
| Kleur | Wit |
| Kleur | wit |
| Breedte | 4.5 cm |
| Lengte | 4.5 cm |
ALTERNATIEVE ARTIKELEN
-
Geen resultaten gevonden.



