Beschikbare kleuren:Luciferdoosje met 11 lucifers UV lak uitvoering met full colour opdruk
Vanaf
€ 0,21
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 430006_00 |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht | 3 g |
| Maat | 40 x 50 x 7 |
| Materiaal | Karton/Papier |
| Kleur | custom made |
| Kleur | meerkleurig |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 4 cm |
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren: