Beschikbare kleuren:Lucifermapje met 20 kleine lucifers UV lak met full colour opdruk
Vanaf
€ 0,25
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 420656_01 |
|---|---|
| Merk | Go |
| Gewicht | 20 g |
| Maat | 32 x 72 x 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | donkerblauw |
| Kleur | blauw |
| Breedte | 7.2 cm |
| Lengte | 3.2 cm |
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren: