Beschikbare kleuren:Lucifermapje met 20 kleine lucifers UV lak met full colour opdruk
Vanaf
€ 0,25
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 420617_03 |
|---|---|
| Merk | Go |
| Gewicht | 18 g |
| Maat | 25 x 82 x 10 |
| Kleur | donkergroen |
| Kleur | groen |
| Breedte | 8.2 cm |
| Lengte | 2.5 cm |
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren: