Beschikbare kleuren:Lucifermapje met 20 kleine lucifers UV lak met full colour opdruk
Vanaf
€ 0,25
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT90604_N8041 |
|---|---|
| Merk | TOM |
| Gewicht | 20 g |
| Materiaal | AS, Plastic |
| Kleur | Geel |
| Kleur | geel |
| Breedte | 2.4 cm |
| Lengte | 8.1 cm |
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren: