Beschikbare kleuren:Brede Exclusive Jetflame aansteker chroom geborsteld met kap, navulbaar
Vanaf
€ 2,44
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 420770_01 |
|---|---|
| Merk | Formula |
| Gewicht | 80 g |
| Maat | 28 x 77 x 11 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | donkerblauw |
| Kleur | blauw |
| Breedte | 7.7 cm |
| Lengte | 2.8 cm |
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren: