Beschikbare kleuren:Brede Exclusive Jetflame aansteker chroom geborsteld met kap, navulbaar
Vanaf
€ 2,44
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 420662_12 |
|---|---|
| Merk | Zorr |
| Gewicht | 50 g |
| Maat | 36 x 56 x 12 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zilver |
| Kleur | zilver |
| Breedte | 5.6 cm |
| Lengte | 3.6 cm |
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren:
Beschikbare kleuren: