Beschikbare kleuren:MALLORCA Lux BBQ Slim Staafaansteker, navulbaar
Vanaf
€ 1,20
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | LT90704_N0002 |
|---|---|
| Merk | Toppoint |
| Gewicht | 78 g |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Kleur | zwart |
| Breedte | 2.6 cm |
| Lengte | 23 cm |