Beschikbare kleuren:Plasma aansteker
Vanaf
€ 14,36
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 420772_12 |
|---|---|
| Merk | Zorr |
| Gewicht | 60 g |
| Maat | 18 x 198 x 12 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zilver |
| Kleur | zilver |
| Breedte | 19.8 cm |
| Lengte | 1.8 cm |