Beschikbare kleuren:MALLORCA Lux BBQ Slim Staafaansteker, navulbaar
Vanaf
€ 1,20
per stukHet product is aan de winkelmand toegevoegd
| SKU | 420559_12 |
|---|---|
| Merk | Unilite |
| Gewicht | 132 g |
| Maat | 250 x 50 x 20 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zilver |
| Kleur | zilver |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 25 cm |